VW’nin en “Baba” reklam filmine uluslararası ödül

Doğuş Otomotiv - VW Binek Araç’ın ailesinin en "baba"sı sloganı ile lanse edilen Passat Variant...

10.07.2008 - 17:44 | MediaCat

Doğuş Otomotiv – VW Binek Araç’ın ailesinin en “baba”sı sloganı ile lanse edilen Passat Variant modelinin reklam filmi, 20. Kristal Elma Yarışması’nda kazandığı büyük ödülün ardından 2008 Uluslararası Otomobil Reklamları Yarışması’nda da altın ödüle layık görüldü.

Ülkemizde son 3 yıldır sınıfının en çok tercih edilen otomobili unvanını elinde tutan VW Passat model yelpazesi içinde yer alan ve aile otomobili kullanmayı daha da zevkli bir hale getiren yeni üyesi Passat Variant için çekilen reklâm filmi, 20. Kristal Elma Yarışması’nda kazandığı büyük ödülün ardından uluslararası nitelikte çok önemli bir başarıya daha imza attı.

Medina Turgul DDB tarafından Doğuş Otomotiv VW Binek Araç için hazırlanan Volkswagen ailesinin en “baba”sı sloganıyla ön plana çıkan reklâm filmi, 1995 yılından bu yana en önemli uluslararası otomotiv reklâm yarışmalarından biri olan IAAA komitesi tarafından TV alanında da altın ödüle layık görüldü. Global anlamda isim yapmış kreatif reklam direktörlerinin yanı sıra otomotiv reklam uzmanlarından oluşan IAAA komitesince en iyi olarak seçilen, Doğuş Otomotiv VW Binek Araç ailesinin “En “Baba”sını vurgulayan reklam filmi, Alman yönetmen Matthaus Bussman tarafından çekildi. VW Passat Variant sahibi “baba” rolünü ise Bourne Ultimatum ve Love Actualy filmlerinde de yer alan Dan Fredenburgh üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.