MediaCat

Volvo’dan finaliste 150 Milyon Amerikan Doları

Volvo, Aralık ayında New York merkezli Roth Associates danışmanlık firması

Volvo’dan finaliste 150 Milyon Amerikan Doları

Volvo, Aralık ayında New York merkezli Roth Associates danışmanlık firması tarafından idare edilen global yaratıcılık yarışması başlattı. Ford Motor şirketlerinden Volvo, yarışmanın birincisine 150 milyon Amerikan Doları ödül kazandıracak.

Finalistler, Avrupa’da ve Birleşik Devletler’de bulunan ajansların kendi ofislerinde ziyaret edilmelerinin ardından belirlendi. Havas Euro RSCG’nin ön plana çıktığı finale kalan ajanslar arasında, Publicis Grup’tan Fallon, Havas Arnold ve Omnicom Grup’tan 180 bulunuyor. Aralarında M&C Saatchi, Strawberry Frog ve WPP Grup’tan Ogilvy & Mather’ın da bulunduğu ajanslar ise yarışmaya katılıp finale kalamayan isimlerden bazıları.

Finale kalan dört ajansa önümüsdeki hafta Volvo’nun global merkezi Göteborg’da yeni bir brief verilecek ve Mart ayı sonunda her ajans verilen brief doğrultusunda bir final sunumu düzenleyecek.

Global oalrak birkaç ajansla birden çalışan Volvo, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve deniz aşırı pazarlarda Euro RSCG, Japonya’da ise WPP Grup’tan Young & Rubicam ile çalışıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.