Vodafone’dan tüm Türkiye’ye #EvdeKal çağrısı

Akıllı cihazlarında operatör adı #EvdeKal TR etiketiyle değiştirildi.

20.03.2020 - 09:23 | MediaCat

Vodafone, coronavirus salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemlere tüm müşterilerine akıllı telefonları üzerinden evde kalma çağrısında bulunduğu sosyal farkındalık kampanyasıyla destek verdi.

Dün itibarıyla hayata geçirilen kampanyada tüm Vodafone müşterilerinin akıllı cihazlarında operatör adı vodafone TR ibaresi yerine #EvdeKal TR etiketiyle değiştirildi.

Tüm dünyanın olağanüstü bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Coronavirus salgınına karşı dünyada olduğu gibi ülkemizde de eşi benzeri görülmemiş tedbirler alınıyor. Bu dönemde, salgından korunmak ve yayılımını önlemek açısından evde kalmak büyük önem taşıyor. Müşterilerimizin evde kalmalarını teşvik etmek ve bu konuda farkındalığı artırmak amacıyla harekete geçtik. Her zamankinden daha yoğun kullandığımız akıllı telefonların ekranlarına EvdeKal TR’ ibaresini yerleştirdik. Müşterilerimize hem kendilerinin hem de sevdiklerinin sağlığını korumak için bir süre evlerinden çıkmamaları gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Bu süreçte milletimizin yanındayız. Coronavirus salgınını hep birlikte en kısa sürede ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.