Vodafone’dan mobil devrim

Vodafone ile Tofaş, Türkiye’de bir “ilk”e imza atarak, Türkiye’nin bir kurum için geliştirilmiş en kapsamlı...

03.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone ile Tofaş, Türkiye’de bir “ilk”e imza atarak, Türkiye’nin bir kurum için geliştirilmiş en kapsamlı sabit ve mobil iletişim yakınsama çözümünü hayata geçirdiler.

Tofaş’ın tüm kurum içi mobil telefon, sabit telefon ve internet bağlantılarını birbirine mobil platform üzerinde entegre eden çözüm sayesinde hem tasarruf imkanı sağlanırken aynı zamanda iletişim hızı ve çalışan verimliliğinde de artış sağlandı.

Vodafone Türkiye, kurumlar için sunduğu yaratıcı ve özel çözümlere yeni bir halka ekledi. Vodafone’un dünyadaki kurumsal iletişim çözümleri know-how’ından yararlanarak tamamen Vodafone Türkiye ve Tofaş’ın AR-GE yeteneklerinin sinerjisinden doğan “Bütünleşik İletişim Çözümleri Projesi”, Tofaş’ın iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak mobil telefon, sabit telefon ve internet bağlantısı arasında ayrım yapmayan ortak ve zenginleştirilmiş bir iletişim ortamı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Türk iş dünyası için son derece değerli bir örnek teşkil eden projenin Vodafone Türkiye ve Tofaş için kazanımlarını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Tofaş CEO’su Ali Pandır düzenledikleri ortak basın toplantısı ile aktardılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.