Vodafone’dan hesabını bilen tarife

Vodafone, faturalı ve faturasız hatlardan sonra Türkiye'de ilk kez yeni nesil akıllı ödeme sistemini abonelerinin hizmetine sundu.

14.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, Türkiye bir ilke imza atarak, Oksijen Ar-Ge ve Vodafone Teknoloji mühendislerinin faturalı ve faturasız hatlardan sonra üçüncü bir tür olarak geliştirdiği Hesabını Bilen Hatlar’la sektörde yeni bir alan açtı.

Faturalı ve faturasız hatların en avantajlı yönlerini bir araya getiren “Vodafone Hesabını Bilen Hatlar”, klasik faturalı hatların aksine anında ve gerçek zamanlı kontrol olanağını Vodafone Türkiye müşterilerinin beğenisine sunarak bir kez daha harcamalarda kontrolü tamamen müşteriye bırakıyor. Yeni ödeme yöntemi faturasız hat kullanıcılarını TL yükleme zahmetinden, faturalı hat kullanıcılarını ise fatura şoklarından kurtarıyor.

Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, abonelere faturalı ve faturasız hatların yanı sıra, bu iki kategorinin avantajlı yönlerini bir araya getiren yeni nesil akıllı ödeme sistemini sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak, Türkiye’de de faturasız hat sahiplerinden daha düşük olan faturalı hat kullanıcılarının oranının her geçen gün artmakta olduğunu, bunun yürüttükleri kampanyalar ve sağladıkları avantajlardan kaynaklandığını aktardı. Öğüt, Vodafone’un farklı ihtiyaçları aynı paket içinde karşılayabilen yeni nesil akıllı ödeme sistemini sunarak bu sürece katkıda bulunmayı hedeflediğini kaydederek, "Tüketicilerin talep ve beklentilerini yakından izliyor, global bilgi birikimimiz ve güçlü teknoloji ve AR-GE yatırımlarımızın yardımıyla onlar için değer yaratan çözümler üretiyoruz" dedi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.