Vodafone’dan Facebook’a özel cep telefonu

Vodafone, Facebook işbirliği ile geliştirdiği Vodafone 555 ile Facebook severlere yeni fırsatlar sunuyor.

15.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, Facebook işbirliği ile geliştirdiği Vodafone 555 ile Facebook severlere yeni fırsatlar sunuyor. Vodafone’nun Facebook entegrasyonu sunan cep telefonu Vodafone 555 ile sosyal ağ meraklısı gençleri keyifli bir Facebook deneyimine davet ediyor.

Vodafone 555 ile sınırsız Facebook deneyimi

Facebook deneyimini cep telefonuyla entregre şekilde sunan Vodafone 555, gençlik alt markası Vodafone FreeZone çatısı altında 229 TL’ye satışa sunulacak. Gençler, Vodafone 555 ile ücretsiz Facebook deneyimini yaşayabilecek. Vodafone 555’in Facebook entegre yazılımıyla gençler; çektikleri fotoğrafları Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabilecek, Facebook mesajlarını kontrol edebilecek, istedikleri videoları görüntüleyip durum güncellemesi yapabilecekler.

Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Bugün mobil internet, dünya genelinde tüm Vodafone müşterilerinin hayatında son derece önemli bir rol oynuyor. Facebook ise, özellikle gençlerimiz için mobil internet deneyiminin son derece önemli bir parçasını oluşturuyor. Biz de Vodafone olarak Facebook ile böyle bir işbirliğine imza atarak gençlerimizin hayatına dokunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Son derece basit bir kullanıma sahip, bir o kadar da işlevsel bir cihaz olan Vodafone 555 ile gençlerimiz, bilgisayarlarındaki Facebook deneyimini birebir cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak yaşayabilecek. Gençlerin internet kullanımında son derece önemli bir yer teşkil eden Facebook’u, onlar için bir diğer vazgeçilmez olan cep telefonları ile entegre şekilde sunuyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Facebook’un tüm mobil telefonları sosyal hale getirmeyi amaçladığını ve bu çerçevede Vodafone’un, Facebook deneyimini uygun fiyatlı bir mobil telefon ile birleştirerek bu hedefi bir adım ileri taşıdığını belirten Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Joanna Shields ise şu sözleri sarf etti: “Vodafone’un bu telefonu Türkiye’de gençlerle buluşturacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de Vodafone ile farklı işbirliklerinde bir araya gelerek, mobil internet ve sosyal medya deneyimini entegre şekilde dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza sunuyor olmayı arzu ediyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.