Vodafone Türkiye ilk 3G+ abonesi ile görüşmesini gerçekleştirdi

Vodafone, 3G teknolojisinin ticari olarak kullanıma açılmasıyla birlikte, gece yarısını 1 dakika geçe ilk 3G görüşmesini gerçekleştirdi...

31.07.2009 - 13:29 | MediaCat

Vodafone, 3G teknolojisinin ticari olarak kullanıma açılmasıyla birlikte, gece yarısını 1 dakika geçe ilk 3G görüşmesini gerçekleştirdi.

Vodafone’un Türkiye’de uluslararası tecrübesi ile en ileri teknoloji üzerinden sunduğu 3G+ hizmetinden ilk andan itibaren yararlanmak isteyerek ön kayıt yaptıran Vodafone abonesi Semire Oral, 30 Temmuz’a girer girmez saat 00:01 3G+ ile Alanya’da tanıştı. Vodafone Türkiye, aktivasyonu yapılan ilk 3G+ abonesi Semire Oral ile 3G+ farkıyla görüntülü konuşma gerçekleştirdi. Alanya’da tatilde olan Semire Hanım, Vodafone Türkiye’nin bu sürprizi karşısında oldukça heyecanlandığını ve görüntülü konuşma deneyiminden etkilendiğini belirtti.

Vodafone Türkiye çalışanları ise yeni nesil iletişim dönemine ayrı bir havayla girdi. 3G+ teknolojisinin saatler gece yarısını gösterirken ticari olarak müşterilere sunulmasıyla birlikte çalışanlar sevinçlerini ve yeni iletişim çağını alkışlarla kutladı. 3G ağlarının ve mobil genişbant internetin hizmete girmesiyle birlikte Vodafone Türkiye aboneleri 3G+ teknolojisinden Vodafone farkıyla yararlanmaya başladılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.