MediaCat

Vodafone- Doğuş Çay iş birliği ödül getirdi.

Vodafone İş Ortağım’ın Doğuş Çay iş birliğiyle geliştirdiği “Telemetri Sistemi ile Çay Ölçümü Uygulaması”, Londra’da “Hizmette İnovasyon” ödülünün sahibi oldu.

Vodafone- Doğuş Çay iş birliği ödül getirdi.

Vodafone İş Ortağım’ın, dünyanın en büyük ilk üç çay fabrikasına sahip olan ve yılda 15 milyar bardak çay satarak Türkiye’deki çay sektörünün yüzde 13’ünü elinde bulunduran Doğuş Çay ile iş birliği yaparak geliştirdiği “Telemetri Sistemi ile Çay Ölçümü Uygulaması”, Global Telecoms Business İnovasyon Ödülleri’nde ”Hizmette İnovasyon” ödülüne layık görüldü.

Global Telecoms Business Dergisi tarafından, dünya çapında, telekomünikasyon sektörünün kurumlara yönelik en yenilikçi uygulamalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Global Telecoms Business İnovasyon Ödülleri’ne  Doğuş Çay Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Karakan, Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci ve Vodafone Türkiye Kurumsal Satış ve Çözümler Direktörü Önder Güler katıldı.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.