Visa-FİFA ortaklığı resmileşti

Visa International ve Uluslararası Futbol Federasyonu (FIFA), Visa’nın küresel haklarla 2010 ve 2014 Dünya Kupası ile Bayanlar Dünya Kupası’nda Federasyon'un ortağı olduğunu açıkladı.

29.06.2007 - 17:22 | MediaCat

Visa International ve Uluslararası Futbol Federasyonu (FIFA), Visa’nın küresel haklarla 2010 ve 2014 Dünya Kupası ile Bayanlar Dünya Kupası’nda Federasyon’un ortağı olduğunu açıkladı.

Visa, altı ortağından biri olduğu FIFA’yla daha önceki kategori sponsorlarından daha yakın bir ilişki içinde olacak ve FIFA etkinliklerinde, sadece Visa’ya özel pazarlama araçları, yarışma, özel etkinlikler ve geliştirme programları da dahil daha fazla hakka sahip olacak. Visa ve FIFA ayrıca çeşitli etkinlikler çerçevesinde Visa’ya özel ödeme programları yaratmak üzere birlikte çalışacak.

Visa’nın FIFA Ödeme Hizmetleri kategorisindeki hakları, bu yıl Kanada’da gerçekleşecek olan FIFA 20 yaş altı Dünya Kupası’yla başlayacak ve 2014 FIFA Dünya Kupası sonuna kadar devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.