VIA/PORT’a 3 yeni atama

VIA Hotel’in bulunduğu The World of VIA/PORT kompleksinin başına ‘Genel Koordinatör’ sıfatıyla Tayfun Döşkaya...

11.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Bünyesinde outlet alışveriş merkezi VIA/PORT ve beş yıldız standartlarındaki business otel VIA Hotel’in bulunduğu The World of VIA/PORT kompleksinin başına ‘Genel Koordinatör’ sıfatıyla Tayfun Döşkaya getirildi.

Ankara Gazi Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği eğitiminin ardından Almanya’da staj yapan Tayfun Döşkaya, iş hayatına 1984 yılında atıldı. Turizm sektöründe Accor ve Hilton Otelleri’nde değişik pozisyonlarda görev yapan Tayfun Döşkaya, son olarak Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Güney Bölge Müdürlüğü görevini yürütüyordu. 2 çocuk babası olan Döşkaya, çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

VIA Hotel’in müdürlüğüne Ergün Demiray, iş geliştirme direktörlüğüne ise Deniz İnel getirildi.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan, peşi sıra ABD’de Institute of the American Hotel and Motel Association’da eğitim alan Ergün Demiray, iş yaşamına 1989’da Dedeman Hotel’de başladı. 1992-1995 yılları arasında Conrad Hotel İstanbul’da, 1995-2006 yılları arasında Royal Caribbean International Cruise Line Miami’de, 2006-2007 yılları arasında İstanbul  Princess  Hotel’de görev aldı. İstanbul Divan Hotel ve Rixos Grand Ankara Hotel’de Yiyecek&İçecek Müdürü olarak çalışan Ergün Demiray, en son İstanbul Dedeman Hotel’de Yiyecek&İçecek Müdürü olarak görev yapıyordu.

Marmara Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunu olan Deniz İnel, 1993-2006 yılları arasında Hotel Dedeman İstanbul’da Satış&Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 2006’dan bu yana İstanbul Grand Cevahir Hotel&Kongre Merkezi’nde Satış&Pazarlama Direktörü olarak çalışan Deniz İnel, VIA Hotel’in ‘İş Geliştirme Direktörlüğü’ne atandı. İnel, İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.