sahibinden.com’a yeni reklam satış müdürü

sahibinden.com ailesi; Levent Dicle’nin katılımıyla güçlendi. Son olarak MCD Digital’de Reklam Grup Direktörlüğü...

11.10.2010 - 00:00 | MediaCat

sahibinden.com ailesi; Levent Dicle’nin katılımıyla güçlendi. Son olarak MCD Digital’de Reklam Grup Direktörlüğü görevinde bulunan 1975 doğumlu Levent Dicle iş hayatına Bireysel Satış Uzmanı olarak Superonline A.Ş’de başladı. Dicle daha sonra sırasıyla Çukurova grubu, Doğan grubu, Avrupa & Amerika Holding bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. Levent Dicle 01.10.2010 tarihinden itibaren sahibinden.com’da Reklam Satış Müdürü olarak göreve başladı.

1975 Hollanda doğumlu olan Levent Dicle, iş hayatına Bireysel Satış Uzmanı olarak 1998’de Superonline A.Ş’ de başlamış ve sırasıyla Çukurova grubu ,Doğan grubu, Avrupa&Amerika Holding bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş, 2005 yılında Superonline’da ve 2008 yılında Turkticaret.Net A.Ş.’de Reklam Departmanı Grup Yöneticiliği yapmıştır. Son olarak MCD Digital (Dailymotion.com)’de  Reklam Grup Direktörü görevinde bulunan Levent Dicle 01.10.2010 itibarı ile sahibinden. com’ da Reklam Satış Müdürü olarak göreve başlamıştır. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.