Verifon’un hedefi Türkiye

VeriFone 4 Global Şirketi satın aldı, şimdiki hedef Türkiye.

16.03.2012 - 00:00 | MediaCat

2011 finansal yılı gelirleri 1.3 milyar doları aşan VeriFone, geçen kasım ayında satın aldığı Global Bay ve Point’ten sonra bu yıl da LIFT Retail Marketing Technology ve ChargeSmart şirketlerini bünyesine kattı.

VeriFone Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Bülent Özayaz, şirketin yatırımlarının bununla sınırlı kalmayacağını, VeriFone’un, uygun koşulların oluşması durumunda Türkiye’den de şirket satın almaya sıcak baktığını duyurdu. Konuyla ilgili konuşan  VeriFone Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Bülent Özayaz, yeni satın alınan LIFT’in geliştirmiş olduğu dijital pazarlama platformunun, perakende noktalarında ‘satışı artıran’ bir sistem olarak ödeme sistemine entegre olduğunu belirterek, alışveriş deneyimini kişiselleştiren bu sistem  sayesinde ödeme noktasındaki ekranda müşteriye anında dijital reklamlar ve cazip tekliflerin birarada sunulabildiğini belirtti.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.