Vampirler de vejetaryen olur

Bir ısırık her şeyi değiştirebilir.

19.07.2019 - 11:29 | Sencer Uçar

Vampirler de vejetaryen olur

Onlarca vampiri bir araya getiren bir vampirler zirvesi, karşılaşılan eski dostlar, hoş sohbetler ve sivri dişlerle ısırılan lezzetli burgerler… Vampirler zirvesinde her şey olması gerektiği gibi ilerlerken, sivri kulaklar ortama ölüm sessizliği getirecek şu gerçekle tanışıyor: Burger köftelerinde et yok.

Etsiz ürünlerden oluşan Green Cuisine’i tüketiciyle yılın ilk aylarında buluşturan Birds Eye, vejetaryen ürünlerin yüzde 92’sinin vejetaryen olmayanlar tarafından tüketildiği ve akşam yemeklerinin yüzde 30’unda et bulunmadığı verilerinden yola çıkarak oluşturduğu yeni kampanyasında vampirlerin vejetaryenlikle imtihanını gözler önüne seriyor. Buluşmalarında burgerlerini afiyetle yiyen vampirler, burger köftesinde et olmadığı öğrendiklerinde önce şaşkınlıklarını gizleyemiyor, ardından da “Amanın biraz vejetaryen oldum” diyerek, burgerlerin tadını çıkarmaya devam ediyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Birds Eye
  • Reklam Ajansı: Grey Londra
Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.