MediaCat

Vahşi yaşamı korumak için son çağrı

National Park Rescue’dan herkesi vahşi yaşamı korumak için eyleme davet eden kampanya.

Vahşi yaşamı korumak için son çağrı

Vahşi yaşamı koruma kuruluşu National Park Rescue’nun verileri, geçtiğimiz 50 yılda gezegendeki vahşi hayvanların yüzde 60’ının yok olduğunu gösteriyor. Daha spesifik bir örneğe göre, son 100 yılda yeryüzündeki tüm fillerin yüzde 93’ü (her yıl 20-30 bin fil) insan eliyle öldürülmüş durumda. Onların ve daha nice canlının yaşam alanı olan milli parkların korunmasıysa kritik önem taşıyor.

National Park Rescue, vahşi yaşamın yok olma tehlikesine karşı aksiyon alma gerekliliğinin aciliyetini, Amsterdam merkezli kreatif ajans Featuring Design’ın imzasını taşıyan bir kampanyayla aktarıyor.

Son çağrı

Son çağrı

Fil, gergedan, aslan gibi hayvanların üzerlerine beyaz boyalarla yardım çağrılarının ve tamamen yok olma tehlikesiyle karşı karşıya oldukları tarihlerin yazıldığı ilanlar, sağ alt köşelerinde yer alan karekodlarla herkesi kuruluşa bağışta bulunarak elini taşın altına koymaya davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.