MediaCat

MUBI arşivi beyazperdede

Atlas 1948 Sineması ve MUBI’den stratejik işbirliği.

MUBI arşivi beyazperdede

Beyoğlu Kültür Yolu’nda, yenilenen dijital altyapısıyla film festivalleri, gala ve ülke sinemaları, vizyon filmlerinin yanı sıra sahne sanatları ve konserlere ev sahipliği yapan Atlas 1948 Sineması ile arthouse film seçkileriyle öne çıkan dijital platform MUBI’den sinemaseverleri sevindirecek bir işbirliği haberi geldi.

İşbirliği kapsamında Aralık ayı itibarıyla Atlas 1948 Sineması “MUBI En İyiler Seçkisi”ne ev sahipliği yapacak. Kült yapımlardan modern başyapıtlara dünyanın her köşesinden filmlerin yayınlandığı MUBI’de her ay en çok seyredilen filmler, yenilenen Atlas 1948 Sineması’nda özel MUBI kuşağı ile beyazperdeye taşınacak.

İstanbul Sinema Müzesi ve Atlas 1948 Sineması İşletme Genel Müdürü Ceyhun Tuzcu, pandemiyle birlikte dijital platformların yükseliş trendinde olduğunu belirtti ve işbirliğine dair düşüncelerini, “Biz de köklü geçmişi olan ve son teknolojiyle yenilenen Atlas 1948 Sineması’nda gelenekselle dijital deneyimi bir araya getiriyoruz. Bizim fiziksel olarak gerçekleştirdiğimiz sinema deneyimini MUBI, online dünyada gerçekleştiriyor. MUBI’nin binlerce filmlik arşivinden izleyicilerin o ay en çok tercih ettiği filmleri ‘MUBI En İyiler Seçkisi’yle beyaz perdede sinemaseverlerle buluşturacağız” sözleriyle dile getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.