Ustaların favorileri MediaCat’in iPad sayısında

Reklam ustalarının gözüyle Türk reklam tarihinin en iyileri.

08.10.2013 - 16:01 | MediaCat

Ustaların favori reklamları MediaCat'in iPad sayısında

MediaCat, Ekim 2013 sayısında Türk reklam sektörünün ustalarından reklam tarihimizin en iyilerini belirlemelerini istedi.

Ali Taran, Ayşe Bali, Ersin Salman, Haluk Sicimoğlu, Kayhan Şardan, Kurtcebe Turgul, Nail Keçili, Necati Özkan, Nesteren Davutoğlu, Niyal Akmanalp, Özgür Sağlam, Sait Aytemur, Tibet Sanlıman, Uğurcan Ataoğlu ve Yaşar Akbaş’ın seçkilerinden oluşturulan genel liste, sektörün unutulmaz işlerini barındırıyor.

MediaCat iPad uygulamasıListeye dahil edilen tüm reklamları videoları ile birlikte MediaCat’in yeni iPad sayısında bulabilirsiniz. Ekim sayısının tüm eklerini de içeren yeni iPad sayımızda; yeni yayın dönemini tüm detayları ile ele alan Screen ekini, sağlık iletişiminin dijital yakasını ele alan İnteraktif Sağlık İletişimi ekini, Turquality programı ile dış pazarlarda başarıya ulaşan markaların öykülerini anlatan Turquality ekini ve Vietnam Reklam Ajansı imzası taşıyan MediaCat tasarım ekini de tüm interaktif içerikleri ile bulabilirsiniz.

Yeni iPad sayımıza ulaşmak için buradaki bağlantığı takip edebilir ya da mobil cihazınız aracılığı ile sağdaki QR kodu taratabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.