MediaCat

United Airlines’ın çöpten sorumlu başkanı Kırpık

Kırpık, sürdürülebilir havacılık yakıtının öneminin anlatılmasına yardımcı olacak.

United Airlines’ın çöpten sorumlu başkanı Kırpık

Sürdürülebilir havacılık yakıtının (SAF) faydalarını geniş kitlelere duyurma niyetindeki United Airlines, yeni kampanyasında Susam Sokağı’nın sevilen karakteri Kırpık (Oscar the Grouch) ile güçlerini birleştirdi.

30’u aşkın videonun yanı sıra dijital ve açıkhava içerikleriyle 2023 sonuna kadar devam edecek olan 72andSunny LA imzalı kampanyada Kırpık, gazetede gördüğü United Airlines’ın çöpten sorumlu başkan iş ilanına başvuruyor, hak ettiği sorumluluğu üstlenmeye başlıyor.

72andSunny LA Kreatif Direktörü Lauren Smith, United Airlines’ın, Kırpık’ın favori çöplerinin sürdürülebilir havacılık yakıtına dönüştürülmesine yardımcı olmak için yatırım yaptığını ve Kırpık’ın sürdürülebilir havacılık hakkında eğitici ve eğlendirici bir seçim olduğunu söylüyor.

Şirketin sürdürülebilir havacılık yakıtı üretimine dünyadaki tüm havayolu şirketlerinden daha fazla yatırım yaptığını ifade eden United Airlines CCO’su Josh Earnest ise, “Her havayolu şirketi jet yakıtı kullanır ama hiçbiri iklim değişikliğini tek başına çözemez. Her yaştan insanı ürdürülebilir havacılık yakıtı konusunda eğitebilmek ve iklim değişikliğiyle mücadelede bir araya gelebilmek için Kırpık’ı seçtik. Muz kabuğundan fritöz yağına, çöplerin neden geleceğin yakıtını oluşturacak bir hazine olabileceğini anlatmamıza yardımcı olabilecek özelliklere sahip” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.