Cornetto aşk dolu pazarlama fikirlerinize talip

17. Unilever IdeaTrohpy için geri sayım başladı.

08.10.2018 - 13:58 | MediaCat

Cornetto aşk dolu pazarlama fikirlerinize talip

Üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin yaratıcı pazarlama fikirlerini yarıştırdıkları Unilever IdeaTrophy’nin 17’ncisi bu yıl Cornetto’nun katkılarıyla gerçekleşiyor. Öğrencilerin bir yandan pazarlama alanında yaratıcı fikirlerini paylaşırken diğer yandan yeni beceriler kazanmasını hedefleyen yarışma “Tek ihtiyacımız olan aşk ve Cornetto” sloganıyla gençleri aşık olunacak fikirler bulmaya çağırıyor.

Cornetto aşk dolu pazarlama fikirlerinize talipÜç aşamadan oluşan yarışmanın ilk aşamasında yarışmacılar Cornetto markasını analiz edip markaya aşklarını itiraf ettikleri bir video çekecek ve aşka bakış açılarını yansıtan bir anket dolduracaklar.

Katılımcılar arasından seçilen 30 takımın kendilerine verilen bilgiler doğrultusunda bir pazarlama kampanyası tasarlayacakları ikinci aşamanına ardından Final Kampı’na katılmaya hak kazanan finalistler arasından Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından seçilen bir takım ise Londra’da düzenlenecek Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil edecek.

Finalde ilk üçte yer almayı başaran takımlar ayrıca Unilever‘de staj yapma, Cornetto’nun reklam çekimlerine katılma ve MacBook Air, iPhone, iPad gibi sürpriz ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Başvuruları 23 Ekim 2018 Cuma günü saat 17:00’ye kadar yarışmanın resmî internet sitesi Ideatrohpy.com’dan kabul eden yarışmaya dileyenler üç kişilik takımlarıyla dileyenler ise bireysel olarak katılabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.