Under Armour’dan yeni bir platform

Ünlü sporcular Tek Yol Zorlukları Aşmak platformu için kamera karşısında.

27.01.2020 - 11:13 | MediaCat

Under Armour'dan yeni bir platform

Under Armour, 2020’yi yeni global marka platformu Tek Yol Zorlukları Aşmak (The Only Way is Through) ile karşılıyor. Daha hızlı, daha güçlü, daha iyi olmak ve hedeflere ulaşmak için pes etmeyenlere motivasyon kaynağı olması hedeflenen platform, Under Armour için sınırları zorlamayı, 2020 yılı ve sonrasında bunu fırsata dönüştürmeyi temsil ediyor.

Markanın Tek Yol Zorlukları Aşmak kampanyası, ivme yakalamanın gerçek değerini ortaya koyarak, sporcuların çalışarak yakaladıkları ivme sayesinde, düşündüklerinden daha da ileri gitmek için kendilerini nasıl zorlayabileceklerini göstermeyi hedefliyor. Kampanya, kendilerini sürekli geliştirme yolundaki sporcuların, markanın ürün yenilikleriyle nasıl desteklendiğini de gözler önüne serecek.

Platformun tanıtımı, aralarında Stephen Curry, Zhu Ting, Tom Brady, Michael Phelps ve Trent Alexander-Arnold gibi sporcuların kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle gerçekleştirildi.

Tek Yol Zorlukları Aşmak yıl boyunca dünya genelinde gerçekleştirilecek büyük spor ve kültür etkinliklerinde, hem internet ve açıkhava platformları gibi farklı yayın kanalları hem de sosyal ağlar üzerinden kitlelerle buluşacak. Markanın dünya çapındaki sporcuları, antrenörleri, takipçileri ve partnerleriyle yapılacak etkinliklerle birlikte kampanyanın mesajı yıl boyunca paylaşılacak.

Platformun sadece bir slogandan ibaret olmadığını vurgulayan Under Armour Küresel Kreatif Marka Direktörü Yardımcısı Brian Boring, “Tek Yol Zorlukları Aşmak, bir hedefe ulaşmak için çabalayan herkesin kalbinde hissettiği her şeyi kapsayan bir ifade. Kestirme bir yol veya sihirli bir çözüm olmadığını hepimiz biliyoruz. En iyi günde de en kötü günde de daha akıllıca düşünmeli, daha çok çalışmalı, dünden daha iyi olmalı ve en iyi halinize ulaşmalısınız. Tek Yol Zorlukları Aşmak sloganı tam olarak bunu ifade ediyor. Mesajımızı ve hikâyelerimizi tüm dünya ile paylaşacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.