MediaCat

28-29-30 Kasım’da düğüm çözülüyor

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 28-30 Kasım 2019’da ATO Congresium International Convention & Exhibition Center’da.

28-29-30 Kasım’da düğüm çözülüyor

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen, yurtiçi ve yurtdışından alanında marka olmuş 250 konuşmacının katılacağı Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda geri sayım devam ediyor. İlk kez 2015 yılında Ankara Marka Festivali adıyla düzenlenmeye başlayan, Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması organizasyonu 28-30 Kasım 2019’da ATO Congresium International Convention & Exhibition Center’da gerçekleştirilecek.

250 marka isim bir araya geliyor

Dijitalleşmenin getirdiği yeniliklerin, dünyadaki değişen güç dengelerinin ve oluşan yeni dengelerin masaya yatırılacağı Uluslarası Ankara Marka Buluşmaları’nda, ayrıca, oluşan yeni fırsatların değerlendirilmesi için yapılması gerekenler de konuşulacak. Dünyada ve Türkiye’de alanında marka olmuş yaklaşık 250 isim üç gün boyunca marka konuşacak ve deneyimlerini paylaşacak.

Mansur Yavaş, Haluk Bayraktar, Serdar Kuzuloğlu, İsmail Saymaz, Ufuk Tarhan, Erdal Beşikçioğlu, Ahmet Ümit, Sunay Akın, Murat Boz gibi pek çok ünlü isim dev programda bir araya gelecek.

2 bin 500 öğrenci eğitim görecek

12 ayrı salonda düzenlenecek 26 eğitim programında tam 2 bin 500 öğrenci katılım belgesi almaya hak kazanacak. Gençlere geleceğin markalarını nasıl oluşturacakları anlatılacak.

Heyecan dolu etkinlikler

Markalaşmanın öneminin anlatılacağı organizasyon boyunca onlarca etkinlik gerçekleştirilecek. Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’na katılan misafirler Oyuncak Müzesi, Akılı Teknoloji Parkı, İnteraktif Fotoğraf Alanı, Dukstill ile Graffiti gibi etkinliklerde keyifli vakit geçirecek, ünlü isimlerin düzenledikleri imza günlerine katılabilecekler.

Düğüm Ankara’da çözülecek

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları tarihte Gordion Düğümü anlatısı olarak yerini alan ve “düğümü çözenin hâkim olacağı” kehanetinden ilham alınarak “Düğüm Çözülüyor” temasıyla gerçekleştirilecek. Etkinlikte marka olmanın değeri, markalaşma bilincinin oluşturulması ve artırılması, küresel markalaşma, pazarlama ve pazarlama yönetimi, reklamcılık gibi markalaşma konularında eğitimler, yerli ve yabancı konuşmacılar, paneller, sergiler, imza günleri ve konferanslar düzenlenecek. Online kayıt ile etkinlik herkese açık olacak.

Üç gün sürecek ve dopdolu bir içerik ile katılımcılara unutamayacakları bir deneyim yaşatacak olan Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 28-30 Kasım tarihlerinde başkente damgasını vuracak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için markabulusmalari.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.