Ülker Oneo üniversite öğrencilerinin parlak fikirlerini bekliyor

bizz@kampüs başvuruları başladı.

27.12.2018 - 17:35 | MediaCat

Ülker Oneo üniversite öğrencilerinin parlak fikirlerini bekliyor

pladis tarafından üniversiteliler için düzenlenen en parlak fikirler yarışması bizz@kampüs başvuruları kabul etmeye başladı. Öğrenciler, bu yıl Ülker Oneo için hazırlayacakları projelerle yarışmaya 25 Ocak 2019 tarihine kadar başvurabilecekler.

Bu yıl sekizincisi gerçekleşen ve bugüne kadar 28 bin 596 öğrencinin oluşturduğu 9 bin 693 takımın fikirlerini sunduğu bizz@kampüs’ün öğrencilere iş hayatına atılmadan önce gerçek bir pazarlama deneyimi yaşattığını söylüyor pladis Türkiye İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Faruk Gözleveli:

“Öğrenciler takım oluşturma, ekip çalışması, yaratıcı fikir geliştirme, proje yönetimi ve sunum yapma konularında deneyim elde ediyorlar. İlk başvuru gününden proje hedeflerinin verilip fikirlerin geliştirildiği sürece ve sunumların yapıldığı final gününe kadar hem biz hem öğrenciler için heyecan dolu ve karşılıklı olarak birbirimizi geliştirdiğimiz bir dört buçuk ay geçiyor. Biz gençlerle yakın çalışmaktan, onlara kendimizi tanıtmaktan ve onları tanımaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerin kazandığı deneyimle gelişim ve kalkınmanın temel dinamiklerinden olan inovasyon kültürüne de katkı sağladığımıza inanıyoruz.”

Ülker Oneo üniversite öğrencilerinin parlak fikirlerini bekliyor

Para ödülü ve staj fırsatı

Üniversite üçüncü ve dördüncü sınıf ile yüksek lisans öğrencilerinin iki veya üç kişilik takımlarla katılabildikleri bizz@kampüs’te öğrenciler inovatif ürün, tasarım, ambalaj, slogan, strateji ve iletişim planından oluşturdukları projeleriyle yarışacaklar. İlk üçe giren takımlara 20 bin TL, 15 bin TL ve 10 bin TL’lik ödüllerin yanı sıra pladis’te uzun dönem staj yapma ve işe başlama fırsatı da sağlanacak.

Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve bizz@kampüs’e başvurmak isteyenler Bizzkampus.com adresini ziyaret edebilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.