Ülker mutlu anlar dağıtmaya devam ediyor

Ülker, reklam sektörüne canlılık getiren, doğru rekabeti destekleyen Kırmızı Ödülleri’ne iş ortağı olarak, reklam sektörü çalışanlarına verdiği desteği göstermiş oldu...

18.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinden olan Ülker, bu sene de Kırmızı Ödülleri’nde “iş ortağı” olarak yerini aldı. Ülker, reklam sektörüne canlılık getiren, doğru rekabeti destekleyen Kırmızı Ödülleri’ne iş ortağı olarak, reklam sektörü çalışanlarına verdiği desteği göstermiş oldu.

Ülker’in 65. Yılı’nı anlatan “mutlu bir an” konseptli iletişim kampanyası gecede davetlilerle paylaşıldı. Gecenin davetiyesinde “Kırmızı’lık bir fikir bulduğun mutlu bir an” sloganlı ilanıyla yer alan Ülker, davetlilere mutlu anlar yaşatabilmek için özel bir stant hazırladı.  Ülker’in “mutlu bir an” standında yer alan makinelere şans numaralarını tuşlayanlar, yıllardır beğeniyle yedikleri Ülker ürünlerinden kazandılar. Bu sayede Vuslat Doğan Sabancı Cocostar’lı, Elif Şafak Biskrem’li, Güngör Uras Çokoprens’li, Aslı Ekşioğlu Dankek’li mutlu anlarına kavuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.