Ulkar Holding’de yeniden yapılanma

Bünyesinde NOBEL İlaç, Nobelfarma, Ulkar Kimya, Fargem, Ulkar İnşaat gibi iştirakleri...

13.01.2009 - 16:50 | MediaCat

Bünyesinde NOBEL İlaç, Nobelfarma, Ulkar Kimya, Fargem, Ulkar İnşaat gibi iştirakleri ve 12 ülkede temsilcilikleri bulunan ULKAR Holding’de yeniden yapılanma ve kurumsallaşma çalışması kapsamında, İcra Kurulu Başkanlığı görevine Ahmet Ünlü getirildi. Şirkette genel müdürlük başta olmak üzere çeşitli kademelere yeni atamalar da yapıldı.

ULKAR Holding İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Ahmet Ünlü, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü de bitiren Ünlü, ilaç sanayinde çalışmaya 1986 yılında başladı. 1994 yılında NOBEL İlaç’a Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı ve 1995’te de NOBEL İlaç Genel Müdürlüğü’ne atandı. Halen Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini de yürüten Ünlü, Genel Müdürlük görevini günümüze kadar, 14 yıl sürdürdü.

NOBEL İlaç’ta 1995 yılından bu yana Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı yapan Numan Balki, 01.01.2009 tarihi itibariyle NOBEL İlaç Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Numan Balki İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1986 yılında mezun oldu, 4 yıl çeşitli devlet kademelerinde hekim olarak çalıştı ve 1991 yılında ilaç sanayine adım attı. 1994 yılından günümüze kadar NOBEL İlaç’ta Pazarlama Müdürlüğü, Propaganda Müdürlüğü ve 1995 yılından günümüze kadar da NOBEL İlaç Genel Müdür Yardımcılığı yaptı.

NOBEL İlaç Pazarlama Grup Müdürü olarak 1999 tarihinden beri görev yapan Metin Özgüner de 01.01.2009 tarihi itibariyle Nobel İlaç Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Metin Özgüner İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olduktan sonra 6 yıl çeşitli devlet kademelerinde hekimlik yaptı. 1990 yılında ilaç sanayine girdi. 1997 yılında NOBEL İlaç’a Reçetesiz Ürünler Satış Pazarlama Müdürü olarak geçti ve sırasıyla Propaganda Müdürü ve Grup Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.