Ukra İnşaat’a yeni CEO

Ukra İnşaat, sektörün deneyimli ismi Kürşat Tuncel’i CEO olarak kadrosuna dahil etti.

12.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Ukra İnşaat, sektörün deneyimli ismi Kürşat Tuncel’i CEO olarak kadrosuna dahil etti.

2010 yılında yaptığı lansmanlarla dikkatleri üzerine çeken inşaat sektörünün en iddialı firmalarından Ukra İnşaat, 2011 yılına da önemli bir transfer gerçekleştirerek başladı. İnşaat sektörünün en deneyimli isimlerinden olan ve uzun yıllar çeşitli şirketlerde üst düzey yönetici ve Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nde başkanlık görevlerini üstlenen Tuncel, son olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi. Kürşat Tuncel, Ukra İnşaat CEO’su olarak Ocak 2011 tarihinde yeni görevine başladı…

2011 yılında da önemli yatırımlara hazırlanan Ukra’nın yeni CEO’su Kürşat Tuncel, şirketteki misyonu ve görevi ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu: “UKRA gruptaki misyonum hızla büyüyen şirketin kurumsallaşmasına katkıda bulunmak ve özellikle satış ve pazarlama fonksiyonlarında etkinliğini yükselterek şirketin ilk 5 içerisinde yer alma vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmaktır.”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.