Ufak aksiliklerin yaratıcı telafisi

LEGO Türkiye'den yeni bir reklam filmi.

31.07.2018 - 16:03 | MediaCat

Ufak aksiliklerin yaratıcı telafisi

Bu yılın başından itibaren Türkiye’ye ek olarak Yunanistan ve İsrail pazarlarının da sorumluluğunu üstlenen LEGO Türkiye, ebeveynlerin LEGO parçalarıyla yaşadıkları deneyimleri ekrana taşıyan yeni bir reklam filmi yayınladı.

Yunanistan’ın ardından Türkiye’deki dijital mecralarda da yayınlanmaya başlayan filmde baba karakteri, çocuğunun yerde bıraktığı LEGO parçasına çıplak ayağıyla basıyor ve yere düşüyor. Baba karakteri, yerde çocuğunun yaptığı LEGO setiyle göz göze gelince tüm acısını unutarak gülümsüyor ve eksik tuğlayı yerine yerleştiriyor. Ardından da ekrana “Bazen ebeveyn olmak zor görünebilir ama her seferinde buna değer” sözleri geliyor.

LEGO Türkiye, İsrail ve Yunanistan Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, filmin arkasındaki tüketici içgörüsünü, “Günümüz ebeveynlerinin yoğun çalışma hayatı ve şehir hayatıyla olan mücadelesi, epey yorucu. Fakat bu yorgunluğu eğlenceye ve birlikteliğe dönüştüren ana kırılma noktası, çocuklarının büyüdüğünü ve eğlendiklerini gördükleri, yaratıcılıklarına hayran kaldıkları anlar oluyor. İşte bu anların üzerine beraber eğlenmek ve bir şeyleri beraber başarmak eklenince, ‘her seferinde buna değer’ deniyor.” sözleriyle açıklıyor.

LEGO tuğlalarının ebevenylerin ayak tabanlarında yarattığı acılar, daha önce 2014 yılında Star Wars: Microfighters için hazırlanan Jung von Matt Hamburg imzalı filmde de işlenmişti.

KÜNYE

  • Reklamveren: LEGO Türkiye
  • Reklam Ajansı: socialab Atina

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.