MediaCat

Her hikâye kötü karakteri kadar iyidir

Ubisoft’tan kahraman değil, kötü adam hakkında bir reklam filmi.

Her hikâye kötü karakteri kadar iyidir

Delilik, kıyamet ve din. Montana’nın hayalî kasabası Hope County’nin “ruhani lideri” Joseph Seed, halkı mutlak yok oluştan kurtarmak için gereken tüm güce sahip. Tabii birileri, sözde kıyameti beklerken yaşanan kıyamete son vermeye ve Hope County’yi gerçekten kurtarmaya cesaret etmezse.

Far Cry 5’ı 27 Mart 2018’de piyasaya sürmeye hazırlanan Ubisoft, yeni oyununu başrolünde kahramanın değil kötü adamın olduğu bir reklam filmiyle tanıtıyor şu sıralar. Her hikâye kötü karakteri kadar iyidir dercesine, Seed’in deliliğini ve karakterin Hope County halkı üzerindeki etkisini nasıl elde ettiğini zamanda hızlandırılmış bir yolculukla anlatan The Baptism isimli reklam filmi DDB Paris imzası taşıyor.

Joseph karakterinin tekinsiz gücü ve karizmasının kendilerini etkilediğini ve karakterin gerçekliği, karmaşıklığı ve kusurluluğunda onu gerçek kötü kılacak potansiyeli bulduklarını söyleyen DDB Paris ECD’si Alexander Kalchev reklam filmi hakkında Adweek’e yaptığı açıklamaya şu sözlerle devam ediyor:

“Joseph Seed’in gücünü izleyiciye yansıtmak istedik. Bunu gerçekleştirebilmek için ise onun bir yandan korkunç bir şey yaparken diğer yandan etrafındaki herkes üzerinde tahakküm kurduğu bir ânını gösterdik. Joseph’in müridleri de, edilgen bir şekilde tamamen onun kontrolü altına girmeyi kabul ettikleri için, en az onun kadar hikâyenin birer parçası.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.