Uber’den seçim jesti

Uygulama, seçmenleri sandıklarına ücretsiz taşıyacak.

21.10.2015 - 15:04 | MediaCat

Uber'den seçim jesti

Taşımacılık uygulaması Uber, önceki seçimlerde olduğu gibi 1 Kasım Genel Seçimleri’nde de seçmenleri ve engellileri sandıklara ücretsiz taşıyacağını duyurdu.

“1 Kasım’da Uber’le oy ver Türkiye” sloganıyla herkesi oy vermeye çağıran uygulama seçim günü seçmenlere UberTekne ve UberTaksi dışındaki tüm ürünlerde 50’şer liraya kadar iki yolculuk armağan edecek ve medikal taşımacılık firması Portmobile işbirliğiyle seçim gününe özel olarak hazırlanan UberENGELSİZ araçlarıyla 9:00-19:00 saatleri arasında engelli ve yaşlıları ücret talep etmeksizin sandıklara ulaştıracak.

Uber olarak amaçlarının insanların hayatını kolaylaştıran hızlı ve güvenli ulaşım alternatifleri sunmak olduğunu ve seçim günü İstanbulluları sandıklara ücretsiz taşıyarak oy verme işlemini kolaylaştırmak istediklerini söyleyen Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, UberENGELSİZ ile İstanbul’u herkes için daha ulaşılabilir kılarak engelleri birlikte aşmayı hedeflediklerini belirtti.

Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Uber kullanıcılarının “promosyonlar” alanına OYVERTURKİYE yazmaları yeterli. Yeni kullanıcıların ise OYVERTURKIYE koduyla sisteme üye olmaları gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.