Ulaşım sıkıntısına ufak bir dokunuş

Uber ile mekânlar arası hızlı bir yolculuk.

13.06.2017 - 16:02 | Gönül Hadımlı

Ulaşım sıkıntısına ufak bir dokunuş

Uber, Birleşik Krallık’ta yayınlanan ilk TV reklam kampanyası ile hayatı nasıl kolaylaştırdığını gözler önüne seriyor.

Büyük şehirlerde ulaşımın zor olması, taksi bulamama ya da otopark sorunu gibi birçok nedenden ötürü insanlar günü ilk gittikleri yerde bitirmek zorunda kalıyor. Bu tarz sıkıntılara çözüm sunmayı amaçlayan Uber’in Birleşik Krallık’ta yayınlanan reklam filminde, genç bir çiftin araç arama derdi olmaksızın, mekânlar arası hızlıca dolaşmaları ve güzel bir gece geçirmeleri konu ediliyor. Sloganı “Where to?” olan kampanyada, Uber sayesinde genç çift hiç çaba sarf etmeden, tek bir tuşla istedikleri yere gidiyor.

Uber Birleşik Krallık Pazarlama Başkanı Rachael Pettit, “Milyonlarca insan güvenilir bir yolculuk için Uber’i tercih ediyor. Biz de reklam kampanyası sayesinde, insanların yaşamına reklamımız aracılığıyla bu kolaylığı getirmek istiyoruz.” sözleriyle “Where to?” reklam kampanyasının ne anlama geldiğinden bahsetti.

Kim Gehrig ve BBG London’un işbirliği sonucu ortaya çıkan kampanyanın devamı da Britanya’daki Londra, Manchester, Birmingham, Leeds ve Edinburgh gibi şehirlerde “Be anywhere, effortlessly” sloganına sahip afişlerle desteklenecek.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.