Twitter’dan kamera güncellemesi

Twitter, kameraya yapılacak güncellemelerin ilkini duyurdu.

14.03.2019 - 13:08 | MediaCat

Twitter'dan markalara salgın döneminde iletişim tavsiyeleri

Düşüncelerin fotoğraf ya da video aracılığıyla aktarılmasının 280 karaktere kıyasla daha kolay ve hızlı olmasından hareketle Twitter, fotoğraf ve video çekimlerini kolaylaştırmak adına kamerasında yeni bir güncellemeye gitti.

Uygulamadaki değişikliklerle birlikte kameraya erişim daha hızlı olacak. Kullanıcıların tweet’lerinin doğru insanların olduğu doğru konuşmalarla etkileşime sokulması kolaylaşacak. Örneğin, bir etkinliğe katılan Twitter kullanıcısı, kameradan etkinlikle ilgili etiket ya da konum önerileri alacak. Kameranın bu yeni özelliği ilk olarak büyük etkinlikler ve ABD spor organizasyonlarıyla başlayacak ve sonrasında alanını genişletecek.

Twitter, güncellemelerinin ilk ayağıyla birlikte kameradaki fotoğraf ve videoların daha büyük ve daha etkili olacağını da iddia ediyor. Söz konusu yeniliklerle birlikte sohbet tasarımının daha kusursuz hale gelmesi de hedefleniyor.

Twitter Tüketici Ürünü Başkan Yardımcısı Keith Coleman, Twitter’ın kamera özelinde yapacağı yeniliklerin ilk ayağı olan güncellemeyi, “İnsanlar neler olduğunu görmek ve olaylar hakkında konuşmak için Twitter’a geliyor. Tweet atarak fikir paylaşmak kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Fakat biz, gözünüzün önünde gerçekleşen olayların fotoğrafını veya videosunu çekip paylaşmayı daha kolay hale getirmek ve gördüğünüzü doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yeni güncelleme hedefimiz doğrultusunda tweet atmanın evrimi olarak nitelendirebileceğimiz bir gelişmedir.” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.