TÜVTURK’e yeni Genel Müdür

Doğuş Otomotiv-Akfen-TÜV SÜD konsorsiyumu tarafından kurulan ve 2008 yılı sonuna kadar Türkiye çapında...

22.05.2008 - 17:18 | MediaCat

Doğuş Otomotiv-Akfen-TÜV SÜD konsorsiyumu tarafından kurulan ve 2008 yılı sonuna kadar Türkiye çapında uluslararası standartlarında hizmet verecek araç muayene istasyonlarını birbiri ardına açmayı hedefleyen TÜVTURK’ün genel müdürlüğüne E. Naci Başerdem atandı.

2008 yılı sonuna kadar Türkiye çapında 189’u sabit, 81 gezici olmak üzere toplam 270 adet yeni araç muayene istasyonu açarak ülke çapında uluslararası standartlarında hizmet sunmayı hedefleyen TÜVTURK’ün genel müdürlüğüne E. Naci Başerdem getirildi.

E. Naci Başerdem, 1981 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari İlimler Fakültesi’nden mezun oldu. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli grup ve şirketlerde yöneticilik yaptıktan sonra 1999 yılında Doğuş Grubu’na dahil oldu. Doğuş Grubu çatısı altında yayın (NTV, CNBC-e,) perakende (Tansaş) ve inşaat gruplarında CFO ve icra kurulu üyesi olarak görev alan Başerdem, TÜVTURK’e genel müdür olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.