MediaCat

Japonya’dan tuvalet eğitimini sanatla buluşturan bir ürün

Kaka boyama kağıdı PooPaint, tuvalet eğitiminde çocukların en sanatsal dostu olma niyetinde.

Japonya’dan tuvalet eğitimini sanatla buluşturan bir ürün

Çocukların bezi bırakmalarıyla birlikte ebeveynler için yeni bir sayfa açılıyor. Tuvalet eğitimi süreci başladığında, zamanla çocukların tuvalet kağıdını düzgün kullanabilmeyi öğrenmeleri gerekiyor. Biz yetişkinler için tuvalet kağıdı kullanmak zor değil ama ne kadar tuvalet kağıdı kullanılacağı, hangi yönde silinmesi gerektiği ya da ne kadar baskının yeterli olacağı gibi sorular çocuklar için büyük önem taşıyor.

Tuvalet eğitimi sırasında çocukların tuvalet kağıdı kullanımı meselesini eğlenceli bir şekilde halletmelerine yardımcı olma niyetindeki Geometry Ogilvy Japonya ise Japonya’daki bir eğitim kurumu için ilginç bir ürün geliştirdi. Ürünün adı PooPaint ve en basit açıklamasıyla, tuvalet kağıdının her bir yaprağını birer boyama sayfasına dönüştürüyor. Çocuklardan, popolarını yapraklarda yer alan illüstrasyonlara denk gelecek şekilde silmeleri ve sanatlarını konuşturarak, illüstrasyonları boyamaları bekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.