MediaCat

Türkiye’nin en iyi ambalajları belli oldu

Ambalaj Ay Yıldızları 2013 yarışması sonuçları açıklandı.

Türkiye’nin en iyi ambalajları belli oldu

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları 2013 yarışmasının ödülleri 2 Eylül’de Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlenen törenle dağıtıldı. Törende 12 altın, 16 gümüş, 16 bronz ve 52 yetkinlik ödülü kazanan firmaların yetkililerine takdim edildi.

Ürünler; içecekler, gıda, ev-otomotiv-ofis araç ve gereçleri ile ihtiyaç malzemeleri, diğer gıda dışı ürün ambalajları, endüstriyel ve taşıma ambalajları, sağlık ve güzellik ürünleri, satış noktası sergileme, sunum ve muhafaza ürünleri, tıp ve eczacılık ürünleri, esnek ambalajlar ve grafik tasarımı olarak farklı kategorilerde yarışmaya katıldılar. Seçici Kurul üyeleri, oybirliği ile karar vererek birinci aşamada “Yetkinlik 2013” ödülüne layık görülen 96 ambalajı; ikinci aşamada ise “Yetkinlik 2013” ödülüne layık görülen ambalajlar arasında yeniden değerlendirme yaparak, kendi kategorileri içerisinde altın, gümüş ve bronz ödüller alacak ürünleri belirlediler.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmasında en az Yetkinlik 2013 ödülü almış olan tüm üreticiler, tasarımcılar ve ambalajlı ürünleri piyasaya süren marka sahipleri dilerlerse ASD’nin üye olarak yer aldığı Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından her yıl organize edilen olan WorldStar yarışmasına da katılabilecek. Bu yıl WorldStar Yarışmasının jüri çalışması 4-8 Kasım 2013 tarihinde İspanya’nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek WPO Toplantısı sırasında yapılacak.

Yarışmanın kategori liderlerini derlediğimiz galeriyi aşağıda bulabilirsiniz.

[GaleriEkle url=”ambalaj-ay-yildizlari-2013-yarismasi”]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.