Türkiye Finans’ta üst düzey atama

Türkiye Finans Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

25.03.2021 - 14:33 | MediaCat

Türkiye Finans'ta üst düzey atama

Türkiye Finans Katılım Bankası’nda geçtiğimiz yıl şubat ayından bu yana genel müdür vekilliğini yürüten Murat Akşam, genel müdürlük görevine asaleten atandı. Akşam, bankanın yönetim kurulu üyesi olarak da görevine devam edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Murat Akşam, 1991’de Beko’da satış temsilcisi olarak başladığı kariyerine 1993 – 1997 yılları arasında Ram Dış Ticaret’te bölge sorumlusu olarak devam etti. 1997 yılında TEB’de kredi sorumlusu ve kredi tahsis yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2000 – 2005 yılları arasında kurumsal krediler müdürü olarak görev alan Akşam, 2005 – 2014 arasında kurumsal ve ticari kredi tahsis direktörü oldu.  2014 sonrasında yine aynı bankada kurumsal bankacılık grup direktörü olarak çalışan Akşam, Mayıs 2017 itibarıyla ticari bankacılık genel müdür yardımcısı olarak Türkiye Finans ailesine katılmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.