MediaCat

Türkiye Finans’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Bankada kurumsal iletişim müdürlüğü görevine Osman Fatih Cengiz getirildi.

Türkiye Finans’a yeni kurumsal iletişim müdürü

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Türkiye Finans‘ın kurumsal iletişim müdürlüğü görevine Osman Fatih Cengiz getirildi. Daha önce Destek Group, Türk Telekom, TTNET, Soyak gibi şirketlerde görev alan Cengiz, Türkiye Finans’ın tüm kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Türkiye Finans'ta kurumsal iletişim müdürlüğü görevine Osman Fatih Cengiz getirildi.Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Cengiz, yüksek lisans eğitimini yine aynı üniversitede pazarlama alanında tamamladı. Kariyerine 2003’te San Ajans’ta müşteri temsilcisi olarak başlayan Cengiz, 2004-2009 yılları arasında Soyak AŞ’de satış uzmanı ve kurumsal iletişim yöneticisi olarak çalıştı.

2009 yılında telekomünikasyon sektörüne adım atan Cengiz, TTNET’te tüm markaların dijital iletişim faaliyetlerini yönettikten sonra 2012’de Türk Telekom interaktif pazarlama takım lideri olarak göreve başladı. Bu süreçte Türkiye’de alanında ilk olan pek çok dijital iletişim projesini hayata geçirdi.

Son olarak Destek Group pazarlama ve kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürüten Cengiz, bir süredir markalara dijital strateji oluşturma ve marka konumlandırma konularında danışmanlık yapıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.