Türkiye Bilişim Vakfı’na yeni iletişim ortağı

1995 yılında kurulan Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), iletişim faaliyetlerini yürütmesi için...

15.09.2008 - 15:27 | MediaCat

“Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş sürecini hızlandırmak” misyonuyla faaliyet gösteren Türkiye Bilişim Vakfı, bu hedefe ilerlerken Ünite İletişim’in entegre pazarlama iletişimi konusundaki bilgi birikimi ve deneyimlerinden yararlanacak.

“Türkiye’yi Bilgi Toplumu” olarak görmeyi amaçlayan 114 kurum ve 178 kişi tarafından 1995 yılında kurulan Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), iletişim faaliyetlerini yürütmesi için Ünite İletişim ile anlaştı.

Bilişimi, tüm topluma yaygınlaştırmaya çalışan tek vakıf olan TBV, bilişim sektörünün ekonomideki payının arttırılması için, bilimsel araştırma ve geliştirme etkinliklerinde bulunarak ekonomik ve sosyal çalışmalar yapmak, projeler üretmek ve uygulamalarını sağlamak için çalışıyor.

TBV’nin iletişim faaliyetlerini üstlenen Ünite İletişim, yerli ve yabancı 40’ı aşkın kurum ve kuruluşun 100’ü aşkın markası için, stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.