Turkcell’in yeni hedef kitlesi ev kadınları

Turkcell gençler ve kamu çalışanlarından sonra, ev kadınları için de bir kampanya hazırladı.

23.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell gençler ve kamu çalışanlarından sonra, ev kadınları için de bir kampanya hazırladı.

“Hanımlar Kulübü” adını verdiği yeni kampanyası ile Turkcell, servise üye olanlara güzellik, sağlık, astroloji gibi konularda mobil servisler verecek ve markalarda indirimler sağlayacak.
Yaşasın Hanımlar Kulübü lansman toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, hazırladıkları programla ilgili şunları söyledi:
“ ‘Yaşasın Hanımlar’ diyerek, sektörde ev hanımlarına özel hazırlanan ilk programı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ev hanımlarının harcadıkları büyük emeğin, ne denli zor bir görev üstlendiklerinin bilincindeyiz. Öncelikle onların isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamak için onlarını dinledik, sonra da geri dönüşlerini değerlendirerek onların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak teklifler geliştirdik. Amacımız, Turkcell’li ev hanımlarına ne kadar ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek. Evlerin sultanları bundan böyle Turkcell’de de layık oldukları gibi sultan muamelesi görecekler.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.