MediaCat

Turkcell’den fatura tepkileri üzerine açıklama

Deprem bölgesindeki müşterisine faturasının 1 hafta ötelendiğine yönelik bilgilendirmede bulunması üzerine eleştiri yağmuruna tutulan Turkcell’den açıklama geldi.

Turkcell’den fatura tepkileri üzerine açıklama

Türkiye’nin 10 ilinde yıkıma ve çok sayıda can kaybına yol açan deprem sonrası Turkcell’in faturasının sıfırlanmasını talep eden bir depremzedeye son ödeme tarihinin bir hafta ötelendiğini belirterek cevap vermesi, sosyal medyada GSM operatörüne yönelik tepkilerin büyümesine yol açmıştı.

Karşılaştığı tepkiler üzerine müşterisine Twitter üzerinden verdiği yanıtı silen Turkcell, “müşteri hizmetleri tarafından fatura tahsilatıyla ilgili sehven gönderilmiş bilgilendirme” için özür dilediği açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ise dün yaptığı açıklamada tüm GSM operatörleriyle görüşüldüğünü ve Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone aracılığıyla gerçekleştirilen tüm görüşmelerin deprem anından itibaren 1 ay boyunca ücretsiz sağlanacağını duyurdu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.