MediaCat

Turkcell ve HP işbirliği

İşTcell ve HP işbirliği İşTcell’li şirketlere çok özel bir fırsat paketi sunuyor…

Turkcell ve HP işbirliği

İşTcell ve HP işbirliği İşTcell’li şirketlere çok özel bir fırsat paketi sunuyor. Sektörlerinin lider firmaları sağladığı bu işbirliği ile firmaların bilgisayar donanımı ve mobil internet ihtiyaçlarını, maliyeti düşürerek tek bir pakette en uygun fiyata karşılamayı hedefliyor.

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Ofis-Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Kataloğu çerçevesinde sunulan fırsat paketi sayesinde İşTcell’li şirketler her yeni ekonomik internet pakete 1915 TL’yi bulan fiyat avantajıyla sahip oluyor. İhtiyaç duydukları masaüstü-dizüstü, yazıcı gibi ürünleri yüzde 45’e varan özel indirim oranları ile satın alma fırsatı bulan İşTcell üyeleri katalogdaki 4 bilgisayarın sadece kendilerine özel olma ayrıcalığına da sahip.

Tek pakette çifte fırsat
Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın,  son 8 yıldır Türkiye’de pazar lideri olan bilgisayar markası HP ile yapılan işbirliğiyle kurumsal müşterilere çok cazip fırsatlar sunmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Sayın, “Büyük küçük her türlü kurumun her zaman yanında olan İşTcell olarak hedeflerimizin başında kurumsal müşterilerimizin rekabet gücünü ve verimliliklerini artırmak geliyor. Türkiye’de bir ilk olan Ofis-Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Kataloğu’nu bu hedef doğrultusunda atılmış çok önemli bir adım olarak görüyoruz. Başka hiçbir yerde olmayan indirimler sunan bu katalog sayesinde kurumsal müşterilerimiz hem Turkcell kalitesiyle mobil internete hem de ihtiyaç duydukları kurumsal bilgisayar donanımlarına çok özel koşullarla sahip olarak çifte fırsatın tadını çıkaracak” dedi.
HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık ise “Markamız müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, farklılığını her alanda öne çıkararak rakiplerinden ayrışıyor. Küreselleşen pazarda firmalar da rekabet güçlerini teknolojinin sağladığı avantajlarla artıyorlar. Özellikle kurumsal müşterilerimizde bu çözümün ihtiyaçları karşılamada çok önemli fırsatlar sunacağını düşünüyoruz” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.