MediaCat

T Serisi’nin yolculuğu

Turkcell’in T Serisi’nin yeni cihazı T80 ve T VR görücüye çıkıyor.

T Serisi’nin yolculuğu

Turkcell, bugün düzenlediği basın toplantısında T Serisi’nin yeni ürünü T80’i lanse etti. Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, T80’nin aynı zamanda yanında yeni bir ürünle piyasaya sürüldüğünden de bahsetti. Erkan’ın da bahsettiği üzere Turkcell, Türkiye’deki bir ilke imza atarak ilk operatör markalı VR gözlüğünü de piyasaya sürüyor.

Erkan, tüm bunları anlatırken bilgiye erişim ihtiyacının gün geçtikçe katlanarak artığını Ericsson’un Haziran 2017’de yayınlanan Mobilite Raporu’ndan faydalanarak açıkladı. İstatistiklere göre, 2016 yılında akıllı telefon kullanıcı sayısı 3,9 milyar iken 2022 senesinde bu sayının 6,8 milyar olması öngörülüyor. 2016 yılında 2.1 GB olan akıllı telefon başına düşen data miktarının da 2022 senesinde 12 GB olacağı düşünülüyor.

T Serisi'nin yolculuğu

T Serisi'nin yolculuğu

Basın toplantısında Turkcell’in, 2010 senesinde piyasaya sürdüğü T Serisi yolculuğunda 2 milyon 700 bin TL toplam satış rakamına ulaşıldığının da altı çizildi. Müşterilerine talep ettikleri özellikleri sunduklarını belirten Erkan, T Serisi’nin en gelişmiş cihazı T80’i ön satışlarda platinum tarife ile satın alan müşterilerin T VR gözlüğüne ücretsiz sahip olacaklarından da bahsetti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.