MediaCat

Turkcell Riva tesislerinin yapımını üstlendi

TFF Riva Tesisleri için 6 milyon dolar harcayacak olan Turkcell’in, aynı zamanda tesislere 15 yıllığına ismini veren sözleşme, Dortmund Hilton Hotel’de düzenlenen basın toplantısında imzalandı.

Turkcell Riva tesislerinin yapımını üstlendi

Türkiye Futbol Federasyonu Riva Tesisleri için 6 milyon dolar harcayacak olan Turkcell’in, tesislere 15 yıllığına ismini veren sözleşme, Dortmund Hilton Hotel’de düzenlenen basın toplantısında imzalandı.

Turkcell Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Filiz Karagül Tüzün, Türk sporuna hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek, “Bu büyük iş birliğiyle Türk futbol tarihinde 15 yıllık en uzun süreli sponsorluk sözleşmesine imza atıyoruz. Riva’daki tesisleri yapıp 15 yıl boyunca ismimizi vereceğiz” dedi.

Futbol Federasyonunun ve milli takımların 2002 yılından bu yana ana sponsoru olan Turkcell’e teşekkür eden Haluk Ulusoy ise; “İnanıyorum ki bu güzel tesislerde yeni yıldızlarımız doğacak” diye konuştu.

Milliyet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.