Turkcell müşterileri ayrıcalıklarla dolu 2 dünyayla tanışıyor: Turkcell Platinum ve Turkcell Gold

Turkcell, müşterilerine tercihleri doğrultusunda, kişiye özel ve ayrıcalıklı Gold ve Platinum dünyasının avantajlarını sunmaya başlayacak. Turkcell Gold ve Turkcell Platinum müşterileri kendilerine özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanacak.

05.03.2008 - 13:31 | MediaCat

Turkcell, müşterilerine tercihleri doğrultusunda, kişiye özel ve ayrıcalıklı Gold ve Platinum dünyasının avantajlarını sunmaya başlayacak. Turkcell Gold ve Turkcell Platinum müşterileri kendilerine özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanacak.

En fazla yerde açık ara en kaliteli iletişimi sağlayan Turkcell, hayatın her alanında müşterilerine faydalar sağlamaya devam ediyor. Turkcell, bu amaçla yeni bir uygulama başlatarak, müşterilerine daha iyi hizmet vermek, Turkcell faydalarını doyasıya yaşatmak için Turkcell Gold ve Turkcell Platinum dünyalarını oluşturdu.

Turkcell Gold Dünyası üyeleri:
  • Turkcell Gold fiyat ayrıcalıkları sayesinde yıl boyunca uygun fiyatlarla konuşabilecek, ilk üç ay hafta sonları diğer Turkcell’lilerle yaptığı yurt içi konuşmalar için hiçbir ücret ödemeyecek, 2008 yılı içinde, bir ekonomik mesaj paketi ya da internet paketine ilk üç ay boyunca yalnızca yarı fiyatını ödeyerek sahip olacaklar.
  • 0532 758 78 78 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşılabilen ücretsiz Turkcell Gold Müşteri Hizmetlerinden faydalanabilecekler.
  • Kapılarına kadar gelen uzman ekipler sayesinde Turkcell Gold müşterileri hatları ve cep telefonlarıyla ilgili ihtiyaç duydukları teknik desteği adreslerinde alabilecekler.
  • Turkcell Asistans Servisi’ni ücretsiz kullanarak: konut hizmetleri, tıbbı yardım, teknik asistans ve bilgi hizmetlerinden faydalanabilecekler.


Turkcell Platinum Dünyası üyeleri:
  • Turkcell Platinum fiyat ayrıcalıkları sayesinde yıl boyunca uygun fiyatlarla konuşabilecek, tüm yıl boyunca hafta sonları diğer Turkcell’lilerle yaptığı yurt içi konuşmalar için hiçbir ücret ödemeyecek, 2008 yılı içinde, bir ekonomik mesaj paketi ya da internet paketine ilk üç ay boyunca yalnızca yarı fiyatını ödeyerek sahip olacaklar.
  • 0532 757 1 532 numaralı ücretsiz Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri’ni arayarak numaralarını tanıyan sistem sayesinde hep aynı kişisel müşteri temsilcisinden özel hizmet alabilecekler.
  • Kapılarına kadar gelen uzman ekipler sayesinde Turkcell Platinum müşterileri hatları ve cep telefonlarıyla ilgili ihtiyaç duydukları teknik desteği adreslerinde alabilecekler.
  • Turkcell Asistans Servisi’ni ücretsiz kullanarak: konut hizmetleri, tıbbı yardım, teknik asistans ve bilgi hizmetlerinden faydalanabilecekler.
  • Seyahat, kültür&sanat, lezzet, sağlıklı yaşam ve alışveriş ve organizasyon konularında danışmanlık alabilecekleri ücretsiz Turkcell Concierge servisinden yararlanabilecekler.
  • Ayrıca birçok markada indirim ve ayrıcalık sunan Platinum Sihirli Kart avantajlarından faydalanabilecekler.

Turkcell Gold dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen faturalı hat sahibi Turkcell müşterilerinin Alo480 veya Alo1200 paketi, Turkcell Platinum dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen faturalı hat sahibi Turkcell müşterilerinin Herkesle 1200 veya Alo 2500 paketlerini almaları yeterli olacak.

Turkcell Platinum ve Gold Dünyalarında Müşterileri Hangi Avantajlar Bekliyor?

Ücretsiz Asistans Servisi:

Turkcell Gold ve Turkcell Platinum üyelerinin 7 gün 24 saat diledikleri bilgi ve hizmete ulaşmak için Ücretsiz Asistans Servisi’ni aramaları yeterli olacak. Servise, Gold müşteriler 0532 757 70 70 numaralı telefon numarasından, Platinum müşteriler 0532 757 1 532 numaralı Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilecekler. Turkcell Asistans Servisi dahilinde üyeler pek çok hizmetden faydalanabilecek:


* Elektrik ve su tesisatı tamiri, çilingir hizmeti, camcı ve marangoz temini ile ilaçlama, temizlik hizmetleri ve hukuki danışmanlık da dahil olmak üzere çeşitli konut hizmetleri,

* Tıbbi danışmanlık ve ilaç temini ile acil durumlarda sınırsız ve ücretsiz kara ve hava ambulansı hizmeti ile eve doktor gönderimi de dahil olmak üzere birçok tıbbi yardım,

* Yol yardım hizmeti dahilinde çekici temini ve zorunlu hallerde konaklama, araç kiralama, araç muhafaza ve muayene hizmetleri ya da ulaşım organizasyonları gibi teknik asistans hizmetleri,

* Ayrıca akla gelebilecek birçok bilgiye hiçbir ücret ödemeden ulaşabilecekler.

Özel Müşteri Hizmetleri;

Turkcell Platinum dünyası üyeleri 7 gün 24 saat diledikleri bilgi ve hizmete ulaşmak için ücretsiz 0532 757 1 532 numaralı telefonu aradıklarında, numaralarını tanıyan sistem sayesinde hep aynı müşteri temsilcisi tarafından karşılanacaklar. Kişisel müşteri temsilcileri , Turkcell hat ve servisleriyle ilgili tüm soru ve sorunlara yardımcı olacak. Platinum müşteriler sırada beklemeyecek, sesli yanıt sistemiyle karşılaşmayacak ve öncelikli hizmetin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Turkcell Gold dünyası üyeleri de kendilerine özel tahsis edilen 0532 758 78 78 numaralı Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri’ni aradıklarında özel eğitimli ve yetkin müşteri temsilcileri tarafından karşılanacaklar. Sırada beklemeyecek veya sesli yanıt sistemi ile karşılaşmayacaklar. Turkcell hattı ve servisleriyle ilgili tüm soru ve sorunlarında, kendilerine özel hizmeti hızla alacaklar.

Adrese Hizmet Veren Uzman Ekipler

Turkcell Gold üyeleri Turkcell hattı ve cep telefonuyla ilgili ihtiyaç duydukları tüm teknik desteği kendilerine özel tahsis edilen uzman servis ekiplerinden alabilecekler. Uzman ekipler ihtiyaç duyulduğunda müşterilere adreslerinde hizmet verecek.

Buna ek olarak Turkcell Platinum üyeleri arızalı cep telefonlarıyla ilgili problemleri uzman ekiplerle çözebilecek ve cep telefonlarının arızası giderilinceye kadar yedek bir telefona sahip olabilecekler. Adrese hizmet veren Uzman Ekipler ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde servis verecekler.

Turkcell Concierge Servisi:

Turkcell Concierge Servisi, akla gelecek her türlü konuda 7 gün 24 saat Platinum müşterilerinin yanında olacak. Sosyal yaşamlarını ilgi alanları doğrultusunda onların adına organize edecek ve çeşitli önerilerde bulunacak “Seyahat”, “Kültür & Sanat”, “Lezzet”, “Sağlıklı Yaşam” ve “Alışveriş ve Organizasyon” danışmanlarının tek amacı, bu üyelerin vakitlerini detaylarla harcamalarını engelleyerek hayatın tadına daha çok varmalarını sağlamak olacak.


Sihirli Kart:

Platinum müşteriler kendileri için özel tasarlanmış bir avantaj programından da faydalanacaklar. Platinum müşteriler kendilerine gönderilecek olan Sihirli Kart’ı kullanarak, birçok anlaşmalı seçkin markada özel fırsat ve indirimlerden yararlanabilecekler. İlk etapta Ankara, İzmir ve İstanbul’da geçerli olan uygulamaya dahil anlaşmalı kuruluşlar şunlar:

Agahta Paris, American Life, Bilgisayar Uzmanları, California Nail Bar, Fishmekân, Fresh Line, Hillside, J.C.’s, Kare Yaşam, Leb-i Derya, Magister, Mania Gurme, Meditrina, Mirror, M’Onep, Moreish, Niş, Nurus, Otto, Saka Beauty Center, Slalom Sport, Şans, The House Café, Tike, Vakko, Zazie.

Turkcell Gold Turkcell Platinum

Turkcell Gold fiyat ayrıcalıkları:

Yıl boyu uygun fiyata konuşma

3 ay hafta sonu bedava

Eko Mesaj ve Eko Internet paketlerinde 3 ay %50 indirim

Turkcell Platinum fiyat ayrıcalıkları:

Yıl boyu uygun fiyata konuşma

Yıl boyunca hafta sonu bedava

Eko Mesaj ve Eko Internet paketlerinde 3 ay %50 indirim

Özel Ücretsiz Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri 0532 758 7878

Adreste hizmet veren Uzman Ekip

Ücretsiz Turkcell Asistans servisi

Özel Ücretsiz Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri 0532 757 1 532

Kişisel Müşteri Temsilcisi

Adreste hizmet veren Uzman Ekip ve Mobil Servis

Ücretsiz Turkcell Asistans Servisi

Ücretsiz Turkcell Concierge Servisi

Ayrıcalıklar sunan Platinum Sihirli Kart

www.turkcell.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.