Turkcell 3G konvoyu Türkiye’yi dolaşıyor

Turkcell'in bir tır, bir otobüs ve iki Mini Cooper'dan oluşan 3G donanımlı dört araçlık konvoyu...

10.08.2009 - 11:49 | MediaCat

Turkcell, Antalya, Bodrum, İzmir, Bursa ve Ankara’da 3G ile hayatımıza giren yeni ürün ve servisleri tanıtacak, kullanıcılara bu yenilikleri deneme fırsatı sunacak.

Turkcell’in bir tır, bir otobüs ve iki Mini Cooper’dan oluşan 3G donanımlı dört araçlık konvoyu, 5 ilde Turkcell 3G ürün ve servislerini meraklılarıyla tanıştıracak.

08-30 Ağustos tarihleri arasında; Antalya, Muğla/Bodrum, İzmir, Bursa ve Ankara’ya gidecek olan Turkcell 3G konvoyu, uğradığı yerlerde şehir merkezlerinin yanı sıra çevre ilçelerde de 3G teknolojisinin yeni ürün ve servislerini tanıtacak. Turkcell 3G konvoyu şehir merkezindeyken, konvoydaki 3G otobüsü de çevre ilçeleri ziyaret edecek.

3G otobüsünün içinde Turkcell 3G ürün ve servisleriyle ilgili tüketicilerin “merak” ettikleri her şey var. Meraklılar; Turkcell 3G İnternet, VINN, görüntülü görüşme, Mobil TV gibi ürünlerin yanı sıra Turkcell 3G Gözz, LG Watch Phone, Mobil TV gözlük gibi yeni teknolojik ürünleri deneyerek fikir edinme şansına sahip olacak.

Turkcell 3G konvoyundaki aktiviteler, 11:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Bir sunucunun yöneteceği aktiviteler arasında, müzik eşliğinde SMS yarışmaları, sürpriz hediyeler yer alacak.

Turkcell 3G konvoyunun tanıtım programı:

08-09 Ağustos, Antalya Beachpark

10-11 Ağustos, Antalya 5M Migros AVM Otoparkı

13-16 Ağustos, Bodrum Belediye Meydanı

18-21 Ağustos, İzmir Alsancak Dominik Caddesi

23-26 Ağustos, Bursa Kent Meydanı

28-30 Ağustos, Ankara AnkaMall AVM Otoparkı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.