Türkiye’nin en gözde tatil otelleri

Gezikolik.com kullanıcıları, yaptıkları değerlendirmelerle Türkiye'nin tatil yörelerindeki...

10.08.2009 - 12:03 | MediaCat

Zengin içeriği, birbirinden deneyimli yazarları, fotoğraf galerisi, Türkçe’nin yanısıra İngilizce ve Almanca versiyonları ile seyahat düşkünlerinin referans ve paylaşım adresi Gezikolik.com kullanıcıları, yaptıkları değerlendirmelerle Türkiye’nin tatil yörelerindeki en gözde otellerini belirlediler.

Gezikolikler, Türkiye’deki binlerce otel arasından yaptıkları değerlendirmelerle tatil bölgelerindeki favori otellerini seçtiler. Tüm tatil beldelerinden en fazla beğeni toplayan on otelin sergilendiği sitede, Gezikolikler’in değerlendirmesine göre Antalya’da en favori otel Orange County olurken, tatilcilerin Bodrum’daki gözdesi Işıl Club, Side’de Silence Beach Resort, Kuşadası’nda ise Tusan Beach Resort oldu. Belek’te Attelia Shine Luxury, Lara’da Lara Beach Hotel tatilcilerin beğenisini toplarken, Alanya’nın en çok ilgi çeken tesisi Mukarnas Spa&Resort olarak yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.