Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Türk Telekom'un marka vaadi "Türk Telekom Değerli Hissettirir" oldu.

12.03.2020 - 15:43 | Simge Şenses

Türk Telekom'un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Geçtiğimiz yıl 2,4 milyar TL ile yedi yılın en yüksek net kârını elde ederek rekor bir büyümeye imza atan Türk Telekom, bugün CEO’su Ümit Önal ev sahipliğinde gerçekleştirdiği basın toplantısında yeni dönem iletişim çalışmalarında Kenan İmirzalıoğlu ile çalışacaklarını açıkladı. Yeni dönemde Türk Telekom’un kurumsal marka vaadi ise “Türk Telekom Değerli Hissettirir” olacak.

İşbirliğinin ilk meyvesi olan reklam filminin de gösterildiği toplantıda konuşan Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu, Türk Telekom gibi köklü bir şirketle yola çıkmış olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

CEO Ümit Önal ise “Odağımıza insanı alarak geliştirdiğimiz Türk Telekom Değerli Hissettirir söylemimiz 17 değere işaret ediyor: İnsan odaklılık, cesaret, dürüstlük, samimiyet, yalınlık, liderlik, yenilikçilik, çeviklik, genç ruhlu, heyecanlı, toplumsal bir meselesi olan, sosyal sorumluluk sahibi, geçmişiyle barışık, yerli ve millî, değerlere önem veren, üretken ve paylaşımcı…” ifadeleriyle, firmanın iletişim çalışmalarına hâkim olacak sloganın çıkış noktasını da basın mensuplarıyla paylaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.