Türk Telekom’dan spora destek

Türk Telekom 41 ilde 22 branşta Türk sporuna katkı sağlıyor, 5438 sporcu yetiştiriyor...

24.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü yeni sezona görkemli bir açılış töreniyle merhaba dedi. Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Genel Müdürü Gökhan Bozkurt, "Türk Telekom 41 ilde 22 branşta Türk sporuna katkı sağlıyor, 5438 sporcu yetiştiriyor." dedi.

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü 2010–2011 sezonunu Futbol ve Basketbol takımlarının katılımı ile açtı. Ahlatlıbel Tesislerinde verilen iftar yemeği ile başlayan açılış programı ışık gösterileri eşliğinde devam etti. Açılış törenine Türk Telekom Kulübü Başkanı Celalettin Dinçer, Türk Telekom Spor Kulübü Asbaşkanı Gökhan Bozkurt ve çok sayıda isim katıldı. Türk Telekom Genel Müdürü Gökhan Bozkurt açılış sırasında yaptığı konuşmada Türk Telekom’un Türk sporuna yaptığı katkıya dikkat çekerek, "Türk Telekom Türk sporuna katkısı 41 ilde 22 branşta katkı sağlıyor. 5438 sporcu yetiştiriyor." diye konuştu. Bozkurt, bu yıl Türk Telekom takımının tümden değiştirildiğini ve yepyeni dinamik bir takımı ortaya çıkarmak için çalıştıklarını sözlerine ekledi. Bozkurt, Türk Telekom’un spora katkısının süreceğini dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.