Türk markaları Satış Ofisi ile Ortadoğu’ya açılacak

Satış Ofisi, Türk reklamverenleri Ortadoğu’nun en büyük medya gruplarından MBC Group ile buluşturacak.

05.06.2014 - 10:26 | MediaCat

Satış Ofisi Medya Pazarlama A.Ş, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük Eğlence & Medya Holdingi olan Choueiri Group altında yer alan ve MBC Grubu’nun tek yetkili medya pazarlama şirketi olarak hizmet vermekte olan, Dubai merkezli AMSI’ın münhasır olarak resmi Türkiye temsilcisi oldu.

İmzalanan sözleşme ile MBC Grubu ve AMSI büyüme ve coğrafi yayılma stratejisi doğrultusunda, Türk reklam pazarında Türk firmaları-tüketici bağlantısını sağlayacak fırsatlar yaratmaya odaklandı.

Satış Ofisinin Yönetim Kurulu Başkanı Sevin Ergun Sefada, yeni anlaşmayla ilgili düşüncelerini aktarırken ‘’AMSI ile işbirliğimiz sayesinde Türk reklamverenine sağlayacağımız imkanlardan dolayı sevinçliyiz. Artık Türk Markaları, MBC Grubu’nun tüm Ortadoğu için sunmakta olduğu eşsiz ve ayrıcalıklı erişimden direkt olarak yararlanabilecek.’’

Choueiri Group COE’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Pierre Choueiri, bu gelişmeyle ilgili potansiyelin tamamını değerlendirirken, “AMSI’ın bu işbirliği ile hayata geçirmekte olduğu Türkiye açılımı, Türk reklamverenle MBC Grubu’nun iletişimini güçlendirmeyi amaçlamakta. Bu hamle, zaman içerisinde, Choueiri Group çatısı altında temsil edilen tüm farklı şirketlere de medya partnerlerimizle eşit şekilde fırsatlardan yararlanmasını sağlayacaktır. Eminim ki diğer pazarlarda olduğu gibi, takımımız ve yeni Türkiye temsilcimiz bu amaca ulaşmak için hiçbir çabadan kaçınmayacaktır.

Pazar lideri olarak, MBC Grup trend belirleyici yeniliklere öncülük etmiş, Arapça izleyiciye hitap eden Arapça dublajlı Türk dizilerini yayınlamaya başlamıştı. Net bir şekilde, bu dizilerin büyük başarısı, kendi markalarını MENA bölgesinde ön plana çıkarmak için MBC Grubu’nun Tv kanallarından faydalanmak isteyen Türk reklamvereninin de dikkatini çekmişti. Bu umut vaadeden pazarda, böyle değer yaratacak bir aktivitenin içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz ve reklamverenin ve temsil ettiğimiz medyanın ihtiyaçlarına en iyi şeklide cevap vermeyi heyecanla beklemekteyiz.” İfadelerini kullandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.