Türk Henkel’den küresel transfer

Türk Henkel'den Henkel Adria Bölgesi'ne atama gerçekleşti.

18.05.2017 - 14:43 | MediaCat

Türk Henkel'den küresel transfer

Aralık 2013’ten bu yana Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak görev yapan Veli Dinçel, Henkel’in Hırvatistan, Slovenya ve Bosna Hersek’i kapsayan Adria Bölgesi’ne çamaşır ve ev bakım genel müdürü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi mezuniyetinin ardından kariyerine 1996 yılında Gillette’in satış departmanında başlayan Dinçel, 2013’te Henkel ailesine katılmadan önce Reckitt Benckiser’de satış departmanında ve Baltıklar ülke müdürü olarak görev almıştı.

Atama kararıyla ilgili açıklama yapan Veli Dinçel şu sözleri söyledi: “Henkel’de oldukça çeşitli bir iş gücüne sahibiz. Bununla birlikte güçlü kurumsal değerler etrafında birleşen bir ekibiz. Çalışanların bu farklı tecrübeleri, bilgileri ve yaratıcılıkları rekabet üstünlüğü açısından son derece önem taşıyor. Bu kapsamda ben de paylaşılan ortak değerlerimizle bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Buradaki farklı tecrübelerimi Adria bölgesinde de değerlendirip, Henkel’in 2020 ve sonrasına yönelik önceliklerine elimden geldiğince katkı sağlamak istiyorum.”

Türk Henkel'den küresel transferTürk Henkel’de Veli Dinçel’den boşalan mevkiye getirilen isim ise Okan Erdem oldu.

İş hayatına Migros’ta kategori yönetimi alanında başlayan Erdem, kariyeri sürecinde Unilever, Ferrero ve Reckitt Benckiser’in satış departmanlarında farklı görevler üstlendi. Atamayla birlikte Okan Erdem, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak kariyerine devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.