Türk Hava Yolları ajanslarına bir yenisini ekledi

Marka, Kuzey ve Güney Amerika'da yeni bir ajans ile işbirliğine gidiyor.

29.01.2018 - 12:12 | Sencer Uçar

Türkiye'nin en değerli markaları açıklandı

Türk Hava Yolları, Kuzey ve Güney Amerika’daki PR ve içerik üretimi girişimlerinin stratejik ve kreatif iletişiminden sorumlu ajans olarak global pazarlama ve iletişim şirketi Finn Partners’ı seçti. Finn Partners’ın söz konusu bölgelerdeki faaliyetlerinde İsrail ofisi de iştirak edecek.

Yeni işbirliğini değerlendiren Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanı Seda Kalyoncu, Amerika bölgesinin Türk Hava Yolları açısından hayati önem taşıdığının altını çizdi ve kendi değerlerini paylaşan bir halkla ilişkiler ortağı ile işbirliği yapmalarının, hikâyelerini büyük pazarlarda efektif bir şekilde aktarmak açısından önemli olduğunu söyledi.

Finn Partners Seyahat ve Ekonomik Kalkınma Yönetici Ortağı Gail Moaney ise Türk Hava Yolları’ın Finn Partners’a güveninden duydukları gururu dile getirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığına 2009’dan bu yana hizmet veren Finn Partners, ülkenin uzun vadede vermek istediği turistik ve iktisadi mesajları uyumlu hale getirmek adına devlet kurumlarını, kültür örgütlerini, havayollarını, konaklama markalarını ve kurumları bir araya getiren entegre bir programa sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.