MediaCat

Tüm teknoloji ihtiyaçlarınız için

Teknosa’nın yeni reklam kampanyası yayında.

Tüm teknoloji ihtiyaçlarınız için

Sabancı Holding iştiraki Teknosa, teknoloji meraklılarının tüm ihtiyaçlarında yanlarında olduğunu aktardığı altı filmlik bir reklam kampanyası hazırladı.

“Arkanızda Teknosa var” mottosuyla hazırlanan filmlerde, Teknosa’nın müşterilerinin tüm alışveriş yolculuğunu pürüzsüz kıldığı ve alışveriş sonrası süreçte de Teknosa hizmet ve çözümleriyle hayatı kolaylaştırdığı aktarılıyor.

Serinin yayınlanan ilk filminde, eş dost tavsiyesi ile aldıkları yanlış televizyon sebebiyle hayal kırıklığı yaşayan bir çiftin, çözümü Teknosa’da bulması konu ediliyor. Peş peşe yayına girecek olan diğer filmlerde ise yeni sadakat programı TeknoClub’a üye müşterilere sağlanan avantajlar ve bozulan teknolojik aletlerin TeknoHizmet sayesinde onarımı gibi hizmetlerin yanı sıra aynı gün teslimat, kapıdan iade ve videochat gibi yeniliklerin tüketicilerin hayatını kolaylaştıran yönleri gösterilecek.

Çekimleri üç gün süren ve 4129Grey imzası taşıyan kampanyanın prodüksiyonunu Hokus İstanbul, yönetmenliğini Ferit Katipoğlu üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.