MediaCat

Tükenmişlik Elidor’la bitti

Elidor, 2015’te yolculuğuna ünlü oyuncu ile devam ediyor.

Tükenmişlik Elidor’la bitti

Elidor, yeni dönemde tüketicilere “bu sevgi devam ediyor” mesajıyla sesleniyor. Markaya 2015’te daha önce birlikte çalıştığı Meryem Uzerli eşlik ediyor. Elidor, Türk halkının Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem rolü ile tanıdığı Meryem Uzerli ile birlikte yıl boyunca farklı projeleri hayata geçirecek.

Elidor, 2015'te yolculuğuna Meryem Uzerli ile devam ediyor.Kampanyanın duyurusunun yapıldığı basın toplantısında konuşan Uzerli, Berlin’de başlayan ve Türkiye’ye uzanan reklam filmi çekimlerinde hem yorgunluğu hem de eğlenceyi bir arada yaşadığını belirtti. Uzerli sözlerine “2 yıldır süren, benim için de özlem dolu bekleyiş, nihayet sona erdi. Şimdi yepyeni bir yolculuğa üstelik Elidor gibi çok büyük bir sevgiyi ifade eden markanın takipçileriyle birlikte çıkacağım, çok heyecanlıyım…

Çekimlere Berlin’de başladık. Yaşadığım yer olduğu için söylemiyorum ama Berlin gerçekten dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ama filmde de gördüğünüz üzere kalbimin sesini dinlediğimde olmam gereken yerin İstanbul olduğunu biliyorum. Çekimleri Berlin’in ikonik olarak adlandırılacak çok özel yerlerinde gerçekleştirdik. Çok ama çok keyifli bir çalışma oldu. Her ne kadar Berlin’de hava buz gibi olsa da…” şeklinde devam etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.